Správa PC a sietí, manažment IT

Audit IT a návrh riešení

Je základným prvkom spolupráce, ktorý je potrebný pre nastavenie optimálnej, efektívnej a bezpečnej správy vašich IT systémov a ochrany dôležitých dát.

24/7 monitoring prevádzkových stavov

Je dôležitým faktorom na udržiavanie vašich zariadení v dobrej kondícii. Využívaním bezpečného monitorovacieho nástroja vieme o vašich problémoch skôr, ako vy sami a sme pripravení v prípade potreby ihneď zasiahnuť.

Správa siete a správa počítačov ​

Predstavuje komplexnú starostlivosť o zariadenia v rámci IT infraštruktúry zákazníka s 24/7 monitoringom a dôrazom na proaktívne riešenie možných problémov.

Proaktívny prístup a podpora užívateľov

Predchádza neočakávaným a nemilým prekvapeniam v podobe nefunkčných systémov a užívateľských staníc.

Správa serverov a návrh serverových riešení

Návrh serverových riešení vypracujeme vždy na základe analýzy potrieb zákazníka. Následnú inštaláciu a správu serverovej infraštruktúry vykonávajú odborníci, ktorí následne nepretržite monitorujú stav vašich systémov a starajú sa tým o vašu bezpečnú a nerušenú prácu.

Systémová podpora a integrácia ekonomických a iných softvérov

Zabezpečíme vám systémovú podporu, ako aj integráciu softvérov podľa vašich potrieb (ekonomický sw, CRM, SAP, dochádzkové systémy a iné)

Správa virtuálneho prostredia

Virtualizácia serverov v prostredí Hyper-V alebo VMware slúži na optimálne využitie hardvérových prostriedkov, minimalizáciu nákladov a zároveň poskytuje vysokú dostupnosť vašich služieb.

Správa IT od 17,90 € / PC Pre viac info vyplňte formulár prosím