kybernetická bezpečnosť

Návrh optimálnej bezpečnosti komunikácie a siete

Na základe auditu bezpečnostných rizík navrhneme a nastavíme bezpečnosť vašej siete tak, aby vyhovovala aktuálnym štandardom a pokryla všetky vaše potreby.

Nastavenie komunikačných pravidiel

Správou firewallov, routrov, switchov a iných sieťových zariadení nastavíme komunikáciu Z a DO firmy tak, aby ste boli chránení v čo najvyššej možnej miere.

Antivírusová ochrana s 24/7 dohľadom

Antivírusová ochrana je najzákladnejšou zložkou ochrany vašich zariadení. Pomocou centrálnej monitorovacej konzoly vykonávame 24/7 dohľad nad viac ako 750 zariadeniami. V prípade akéhokoľvek náznaku ohrozenia vášho počítača alebo servera vírusom, malwarom, spywarom alebo ransomwarom sme ihneď informovaní a vykonávame potrebné bezpečnostné opatrenia k zamedzeniu týchto škodlivých atakov.

Service Continuity Management (ITSCM)

Identifikujeme riziká v prípade havarijných situácií. Navrhneme a optimalizujeme IT infraštruktúru s ohľadom na požadovanú obnovu a podľa vašich požiadaviek v prípade havarijnej situácie.

Zálohovanie dát

Jedna zo základných súčastí zabezpečenia voči kyberútokom sú bezpečné zálohy. Vyriešime zálohovanie vašich citlivých dát, ako aj celých informačných systémov a zabezpečíme ich pred potencionálnym rizikom a útočníkmi.

Školenia zásad bezpečného správania sa užívateľov

Nechávate svoje počítače otvorené pri odchode z pracoviska? Nosíte do práce neoverené usb kľúče? Ste dostatočne informovaní o rizikách, ktoré na vás v IT svete číhajú? Zaškolíme vás, vysvetlíme, poradíme, pretože informácií nie je nikdy dosť a IT bezpečnosť je čoraz dôležitejšia!

Správa IT od 17,90 € / PC Pre viac info vyplňte formulár prosím