o nás

Pod značkou IT Global Servis poskytujeme svoje služby v oblasti správy IT viac ako 60 slovenským firmám. Našim cieľom je poskytovať komplexné, profesionálne a efektívne služby tak, aby Vám IT technológie slúžili k rozvoju, prosperite a napĺňaniu Vašich ambícií.

IT Global Servis je spojením odborných skúseností s inovatívnymi technológiami a profesionálnym prístupom. Veríme, že práve tieto aspekty nás robia jedinečnými a odlišnými od našich konkurentov. Chceme byť pre Vás viac ako len dodávateľ IT služieb – chceme byť Vaším dlhodobým partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Zaistíme bezproblémovú prevádzku Vašich IT systémov a aplikácií, poradíme a vyriešime Vaše problémy k Vašej spokojnosti.

naše priority

RÝCHLOSŤ

rýchlosť reakcie na Vaše problémy
riešenie problémov v čo najkratšom čase

Odbornosť

firma s viac ako 23 ročnou históriou a skúsenosťami odborné certifikácie a neustále vzdelávanie našich technikov skúsený tím odborníkov

Spoľahlivosť

monitoring Vašich zariadení 24/7
zastupiteľnosť

Transparentnosť

u nás vždy viete za čo platíte
jasná a jednoduchá cenová politika

povedali o nás

Vzdialené pripojenie

Počas pracovnej cesty do zahraničia sa vyskytol problém s mojím pripojením na vzdialenú plochu do firmy. Nahlásil som svoj problém technikovi z IT Global Servis, ktorý sa pripojil vzdialene na môj notebook a opravil prístup behom pár chvíľ. Bol som prekvapený z rýchlosti, ako mi vedeli pomôcť v tejto pre mňa kritickej situácii. Som rád, že mi vedia rýchlo pomôcť, aj keď som kdekoľvek na cestách.

Patrik R.
Monitoring 24/7

Vďaka 24/7 monitoringu našich zariadení sme vedeli o blížiacom sa probléme na diskovom poli servera skôr, ako prišlo k jeho zlyhaniu. Máme monitorované všetky zariadenia a tým sme predišli výpadku, ktorý by nás stál odstavenie prevádzky na pár dní. Skvelá práca!

Róbert B.
Prehľadný výkaz prác

Po vyriešení môjho problému s počítačom som obratom dostala servisný výkaz emailom, na základe ktorého som vedela, kto mi pomohol, ako dlho to trvalo a čo vlastne všetko robili s mojím počítačom. Skvelý prístup a nadštandardné informovanie o vyriešení mojej požiadavky vo veľmi krátkom čase.

Denisa K.
Odborná pomoc

Z dôvodu zastaranosti bolo potrebné vymeniť serverovú infraštruktúru. Z IT Global Servis sme dostali tri rôzne technologické riešenia (fyzické, cloudové, hybridné) s presnými kalkuláciami našich nákladov na osem rokov. Len veľmi ojedinele sa stretávam s takto komplexným a odborným prístupom.

Andrej T.
Obnova dát

Pri výmene počítača z dôvodu jeho poruchy som si myslela, že som prišla o všetky svoje dáta. Technici z IT Global Servis ma ubezpečili, že to nie je pravda a bez problémov mi obnovili všetky moje dáta ale aj všetky nastavenia ako na predchádzajúcom PC. Mala som pocit, že som si sadla k rovnakému počítaču ako predtým za veľmi krátku dobu. Bolo to možné vďaka dobre navrhnutému zálohovaciemu systému všetkých počítačov v našej spoločnosti.

Katarína H.

Správa IT od 17,90 € / PC Pre viac info vyplňte formulár prosím